Értékesítési munkatárs [SA-BSM19] (Budapest)

[SA-BSM19]

Értékesítési munkatárs [SA-BSM19]

Megbízónk

Ingatlanfejlesztésben élen járó, presztizs projekteket menedzselő vállalat szakértő értékesítési csapatának keressük új tagját Értékesítési munkatárs pozícióba.

Feladatok

A potenciális ügyfelek felkutatásától egészen a szerződéskötésig, teljes körűen látja el az értékesítési folyamatot az új munkatárs:
- elsődleges kapcsolattartó szerepet tölt be az ügynökségekkel és bérlőkkel
- az értékesítéshez köthető piackutatásokat és adatgyűjtéseket elvégzi
- potenciális ügyfeleket felkutatja és új együttműködéseket alakít ki
- ingatlanok bemutatja a lehetséges ügyfeleknek
- üzleti ajánlatokat készít és nyomon követi az életciklusát
- a szerződéskötési folyamatot lebonyolítja
- aktívan együttműködik a szerződéses folyamatokban részt vevő jogi és üzemeltetői osztályokkal

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- 2-3 éves releváns ingatlanpiaci értékesítési területen szerzett tapasztalat
- lendületes és talpraesett személyiség
- kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- szakma iránti elhivatottság

Egyéb

-központi lokáció
-presztizs projektekben való részvétel
-versenyképes juttatási csomag+cafeteria+bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest