Értékesítési szaktanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítési tanácsadó technikust keresünk műszaki területre

LEGYÉL TE IS OKOS ELADÓ, MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Gyere és dolgozz egy stabil hátterű, magyar közép-vállalatnál az ország egyik

legegyedibb munkakörnyezetében.

www.okospontok.hu

Főbb feladatok:

Saját és multinacionális partnercégeink (telekommunikációs és műszaki) üzleteiben Okos szolgáltatások és műszaki termékek értékesítése.

Ami szükséges:

  • Technikai, informatikai affinitás
  • Értékesítési véna
  • Kereskedelem orientált gondolkodás/szemléletmód

Amit nyújtunk:

  • Alapbér, Cafeteria, teljesítmény prémium (határ a csillagos ég)
  • Lehetőséged nyílik professzionálisan, nagynevű cégeket képviselni, ezzel jelentős tapasztalatot szerezni, ami a mai világban igen csak hasznos
  • Képzés, azaz mindenre megtanítunk
  • Önmegvalósítás, kezdeményezések lehetősége
  • Egyedi, izgalmas és változatos munkakörnyezet, rugalmas beosztás, főleg nagy bevásárlóközpontokban

Munkaidő:

heti 20 (részmunkaidő) vagy 40 órában (teljes munkaidő)

Helyszínek:

elsősorban Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest