Értékesítési szaktanácsadó (Szombathely) [IJ-HESZSZ] (Szombathely)

Értékesítési szaktanácsadó (Szombathely) [IJ-HESZSZ]

Megbízónk

Globális szinten ismert partnerünk prémium termékekkel, professzionális technológiával, szoftverekkel és szolgáltatásokkal támogatja és fellendíti az építőipart. Szombathely és környékére keresünk új munkatársat Értékesítési szaktanácsadó pozícióba.

Feladatok

Értékesítési szaktanácsadóként az alábbi feladatokért lesz majd felelős az új munkatárs:

- potenciális ügyfelek felkutatása,
- prémium termékek, szolgáltatások értékesítése, szerződéskötés,
- meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás,
- a vállalat képviselete, színvonalának növelése, értékrendjének megtartása.

Elvárások

- minimum középiskolai végzettség
- 3 év értékesítés területén szerzett tapasztalat
- kiváló üzleti érzék
- műszaki affinitás
- jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Előny

- főiskolai vagy egyetemi végzettség
- aktív angol nyelvtudás

Egyéb

Amit partnerünk kínál:
- részvételi lehetőség különböző tréningeken, amelyek elősegítik a szakmai fejlődést
- rugalmas munkaidő, home office
- nagyfokú ónállóság
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely