Értékesítési támogató (Budapest)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

az Értékesítés Támogatási Osztály

vállalkozói jogviszonyban

Értékesítés támogatót (egészségbiztosítási terület)

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy minél magasabb szinten támogassuk az értékesítési hálózatok munkáját, hogy a segítségükkel minél több ember életét tegyük biztonságosabbá szolgáltatásainkkal. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy olyan sokoldalú tehetségre van szükségünk aki proaktív hozzáállású, kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik, önálló, rugalmas és eredményorientált, továbbá jó problémamegoldó képesség jellemi, aki professzionális egészségbiztosítási tudásával, termékismeretével támogatást nyújt az értékesítési hálózatok egészségbiztosítási termékeinek értékesítéséhez. Ami a pozíció betöltése szempontjából fontos:

  • egészségügyi vagy gazdasági végzettség;
  • egészségügyi területhez kapcsolódó érzékenység;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • értékesítési attitűd;
  • ügyfélközpontú szemlélet.

Feladataid lesznek

  • az értékesítési csatornák támogatása egészségbiztosítási termékekre vonatkozó kérdésekben (belső-külső értékesítési csatornák egyaránt);
  • a termékek értékesítési folyamatának támogatása a tanácsadók felé közvetlen segítségnyújtással;
  • az egészségbiztosítási termékek ismerete, termékismeret naprakészen tartása és naprakészen tartásának biztosítása az értékesítési hálózatokban(CompanyCare, PrivateCare);
  • kapcsolattartás belső és külső partnerekkel egészségbiztosítás technikai kérdésekben;
  • szakmai előadások és prezentációk tartása külső és belső rendezvényeken;
  • a feladatkörrel kapcsolatos szakmai rendezvények szervezésében történő közreműködés;
  • eredmény kimutatások, statisztikák készítése az együttműködő területek részére.

Előnyt jelent

  • biztosítónál szerzett (egészségbiztosítási) termékismeret;
  • egészségügyi területen szerzett tudás, tapasztalat.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • irodaházunk jól megközelíthető, központi helyen, metró közelében található (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.);
  • ha sportolni szeretnél a Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet;
  • vállalkozói jogviszony.
Budapest