Értékesítési tanácsadó (Budapest)

Értékesítési tanácsadó pozícióba keresünk kollégákat teljes munkaidőben 200 éves múlttal rendelkező partnerünk számára az Andrássy úti márkaüzletébe.

Értékesítési tanácsadó

Feladatok

  • Vásárlók gyors és magas színvonalú kiszolgálása a cég sztenderdjei alapján
  • Termékek minőségi bemutatása és értékesítése
  • A márka képviselete, mint Márkanagykövet

Elvárások

  • Van már tapasztalatod a kiskereskedelem világában (preferáltan luxus vagy prémium márkánál)
  • Magabiztos megjelenés

Előnyök

  • Magabiztos angol nyelvtudás, más nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Extrémen kiemelkedő juttatási csomagot
  • Luxus környezet
  • Szabad vasárnapok
  • Cafetéria

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, vagy van olyan ismerősöd, akit érdekelne, angol nyelvű önéletrajzzal jelentkezzetek a Jelentkezés gombra kattintva.

Budapest