Értékesítési tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Köszöntjük az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!

Sikerre kódolt csapatunkba új kollégákat keresünk

Értékesítési tanácsadó

személyében

30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.

Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).

Ön mivel járulhat hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • kiváló ügyfélkezeléssel, ajánlatadással, szerződéskötéssel, új autók átadásával

Az Ön feladatai lesznek:

  • a személygépjárművek, valamint tartozékaik értékesítése, vásárlási tanácsadás
  • gépjármű finanszírozás és biztosítás-értékesítés
  • új ügyfelek, üzleti kapcsolatok bővítése, értékesítési lehetőségek felkutatása
  • az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosítása
  • a cég és a márka hiteles, szakmai képviselete

Amitől sikeres és eredményes értékesítő munkatársunk lehet:

  • több éve ismeri és szereti azt az érzést, milyen egy újautót szalonból eladni (tehát rendelkezik tapasztalattal autóértékesítésben)
  • élvezi az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodása van
  • szívesen alakít ki új kapcsolatokat, és képes folyamatosan fejleszteni a meglévőeket
  • felhasználói szinten ismeri az Office alkalmazásokat, esetleg használt más márkakereskedésben valamilyen integrált informatikai rendszert
  • van B kategóriás gépjármű vezetői engedélye

Aminek külön örülünk:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga megléte

Amit kínálunk:

  • kimagasló, teljesítmény arányos jövedelmet dolgozói kedvezményekkel
  • komoly szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • fejlett értékesítés-támogatást: marketing, adminisztráció
  • kulturált munkakörülményeket
  • terepet a sikerhez: egy kiváló márka, magas szintű márkaszerviz háttérrel
  • mindezek alapját: nagy múltú, ismert és kedvelt stabil, tőkeerős vállalatot. 300 fős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk

Tekintse meg weblapunkat:

www.dunaauto.hu

Budapest