Értékesítési vezető (Nyárlőrinc)

A hirdetés már lejárt!

Az 5 telephellyel rendelkező vállalatunk 30 éve foglalkozik nyílászárók gyártásával és forgalmazásával. Jelen vagyunk a magyarországi és a nemzetközi piacokon, vevőink között tudhatjuk a főbb barkácsáruház-láncokat valamint az országos hálózattal rendelkező építőanyag-kereskedőket is.

A kecskeméthez közeli nyárlőrinci központunkba keresünk tehetséges és motivált kollégát

Értékesítési vezető

munkakörbe.

Feladatok

  • Az értékesítési osztály vezetése
  • Új partnerkapcsolatok felkutatása, kialakítása
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Hosszú-távú partneri együttműködés felépítése, az ügyfélkör aktív ápolása
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése, az eredmény folyamatos riportálása
  • Eredményesség növelése; értékesítők motiválása és szakmai fejlesztése
  • Új belépő dolgozók integrálásában való részvétel
  • 7-8 fős csoport vezetése
  • A tulajdonossal és a társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítás rendszer ismerete (ABAS)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • pénzügyi-számviteli ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy 30 éves múltra visszatekintő vállalatnál
  • Cafeteria
  • Segítőkész kollégák

Munkavégzés helye

Nyárlőrinc

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással, fizetési igény megjelölésével szíveskedjen eljuttatni hozzánk önéletrajzát.

Nyárlőrinc