Értékesítési vezetői asszisztens (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. munkatársat keres:

Értékesítési vezetői asszisztens

pozícióba

Feladatok

  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Az értékesítési vezető saját kapcsolatrendszerének gondozása (ajánlatok készítése, rendelések rögzítése)
  • Új kapcsolatrendszer kialakítása
  • Értékesítés előkészítése, napi hívások, megbeszélések szervezése
  • Statisztikák, kimutatások, riportok készítése
  • Pályázatok nyomonkövetése
  • Értekezletek szervezése
  • Értekezleteken, személyes találkozókon, rendezvényeken való részvétel
  • Új ajánlatok készítése, rendelések fogadása, visszaigazolások készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beérkező hívások fogadása, e-mailek kezelése
  • Kimenő hívások indítása
  • Szakmai és egyéb céges rendezvények leszervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Asszisztensi vagy értékesítést támogató területen szerzett munkatapasztalat (1-2 éves tapasztalat, de rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyakorlott számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány (B kategória)
  • Jó szervező készség, értékesítési szemléletmód

Előnyök

HR-es tapasztalat telefonos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil fizetés, megbízható munkahely, lendületes csapat
  • Rekreációs lehetőségek
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest,III. kerület

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet!

Budapest