Értékesítést támogató gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Magyarország Kft. egy piacvezető irodatechnikai és digitális nyomdaipari cég, ahol modern irodai környezetben egy fiatalos csapat tagja lehetsz értékesítési gyakornokként.

Értékesítést támogató gyakornok

Feladatok

  • a célpiac szereplőinek feltérképezése, felkeresése
  • ajánlatok készítése és prezentálása
  • értékesítési csapat támogatása
  • havi kimutatások, statisztikák ellenőrzése
  • rendezvényeken való részvétel

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • magabiztos tudás az MS Office világában
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány
  • nyitott, lelkes és proaktív attitűd

Munkaidő

Hétfőtől péntekig rugalmasan minimum heti 20 órában.

Amit kínálunk

  • Br. 1200 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú diákmunka
  • teljesítménnyel arányos bónusz
  • fejlődési lehetőség
  • változatos és felelősségteljes feladatok
  • lehetőség, hogy itt írd meg szakdolgozatod és utána főállásúként is elhelyezkedhess

Előnyök

  • érdeklődés az értékesítés terület iránt

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest