Értékesítő (Szeged)

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

  • Pozitív, energikus, vállalkozó szellemű, ambiciózus személy vagy, aki szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív szoftverfejlesztő céghez.,
  • Küldetésünk segíteni cégeknek a digitális növekedésben, teljes körű informatikai megoldások segítségével., ,
  • Vállalkoznál arra, hogy felkeress olyan cégtulajdonosokat vagy startup alapítókat, akiknek fejlesztő csapatra van szükségük a vállalkozásuk digitalizálásához?

Előnyt jelent:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Informatika iránti érdeklődés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési szolgáltatást kereső startupok és egyéb vállalkozások felkutatása,
  • Adatbázisok kezelése és karbantartása,
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel,
  • IT szolgáltatások prezentálása és szerződéskötés elősegítése,
  • , Munkarend:,
  • Teljes munkaidő, részmunkaidő

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés és magas jutalékrendszer,
  • Kötetlen munkaidő,
  • Egyéni célkitűzés,
  • Otthoni munkavégzési lehetőség,
  • Változatos munkafeladatok

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged