Értékesítő (Budapest)

Villamossági, háztartási és barkács cikkeket értékesítő üzletlánc megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

  • Villanyszerelési anyagok ismerete,
  • 1-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Csapatszellem,
  • Új vevők felkutatása, új kapcsolatok kiépítése,
  • Ügyfélközpontú szemlélet,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Kitűnő problémamegoldó képesség,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Villamosságban és értékesítésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése,
  • Vevők kiszolgálása,
  • Termékkör bővítése,
  • Termékismeretek bővítése,
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,

, Megbízóról:,

Villamossági, háztartási és barkács cikkeket értékesítő üzletlánc., A tevékenységük kis és nagykereskedelemből áll, illetve webáruházi értékesítésből.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest