Értékesítő (Budapest)

Értékesítő

Kereskedelemtechnikai eszközöket (POS, Auto-ID) forgalmazó középvállalkozás bemutatótermi értékesítőt keres nagy- és kiskereskedelmi ügyfeleinek kiszolgálására.

Feladatok

  • Termékek értékesítése viszonteladóknak, meglévő és új ügyfeleknek
  • Készletnyilvántartó program használata, számlázás
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyféligények felmérése, megértése és kiszolgálása

Elvárások

  • Középfokú vagy magasabb iskolai végzettség
  • Minimum 2 éves értékesítési (vagy marketing) területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Előnyök

  • Műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Dinamikusan változó, motiváló kihívások

Budapest