Értékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

TERMÉKMIX Kft.

Közel 30 éve a piacon lévő, stabil, élelmiszer és vendéglátóipari szaklapokat kiadó cég munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok:

  • Ajánlatok elkészítése (a szaklapok print és online felületeire)
  • A meglévő fix ügyfélkör kezelése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Rendezvényeken való részvétel

  • van értékesítésben (Média előny) szerzett tapasztalatod,
  • jó a meggyőzőképességed és ezt szeretnéd kamatoztatni,
  • szereted az önálló munkavégzést,
  • kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • ügyfélkör biztosítása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • céges mobiltelefon
  • változatos, érdekes munkakör
  • teljesítmény arányos bérezést (alapbér + jutalék)

Egyéb információk:

Egyéb juttatások: mobiltelefon

Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1142, Budapest Mogyoródi út

Budapest