Értékesítő (Budapest)

Az Ajtóház Zrt.

Értékesítő

kollégákat keres azonnali kezdéssel, az alábbi feltételekkel: Az új munkatársak a jelenlegi értékesítő csapat tagjaiként felelősek lesz az Ajtóház Zrt. által gyártott és forgalmazott beltéri ajtók eladásáért, a forgalom növeléséért.

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek feltérképezése, meglévő kapcsolatok erősítése
  • Értékesítési folyamat kialakítása, fejlesztése
  • Reklamációk kezelése, jelentések, beszámolók, tervek készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, megbízókkal, belső munkahelyi vezetőkkel
  • Árkalkulációk, ajánlatok előkészítése, kidolgozása, nyomon követése
  • Megrendelői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú önállóság, üzleti gondolkodásmód
  • Gyors, precíz, együttműködő munkavégzés
  • Minimum 1 év értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás
  • Idegen nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • Sikeres budapesti cég és egy lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Napi 8 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest X. és III. kerület

A megadott e-mail címre az önéletrajz küldésével , illetve fizetési igény megjelölésével.

Budapest