Értékesítő (Debrecen)

Autóalkatrész értékesítéssel foglalkozó cég

Értékesítő

 munkatársat keres debreceni központjába.

Feladatok

  • Autóalkatrész értékesítési feladatok ellátása
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás
  • Bizonylatok és készpénz kezelése

Elvárások

  • Autóalkatrész, gépjármű szerkezettani és javítási ismeretek
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Gyári és egyéb alkatrészkereső programok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes kereseti lehetőség és juttatás

Egyéb információk

Munkába állás időpontja: azonnal.

Munkavégzés helye

Debrecen

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a pozíció megjelölésével küldje el a "jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Debrecen