Értékesítő (Account Manager) (Budapest)

A hazai PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára Értékesítőt (Account Manager) keresünk.

Értékesítő (Account Manager)

Feladatok

  • Különböző szoftverek, rendszer megoldások ipari cégek felé történő értékesítése
  • Teljes értékesítési folyamat kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfél kapcsolatok kiépítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Vevői igények feltérképezése, ajánlatok készítése
  • Marketing feladatok ellátása, prezentációk elkészítése és megtartása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, közgazdasági végzettség előny)
  • Vállalati szoftverek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Szakmai motiváció, erős értékesítői attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Családias légkör
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
  • Versenyképes bérezés, céges autó

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest