Értékesítő, árukiadó (Balassagyarmat)

Dinamikusan fejlődő építőanyag kereskedelemmel foglalkozó cég, munkaerőt keres

Értékesítő, árukiadó

 állás betöltésére.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása, számlák, szállítólevelek elkészítése
  • Árajánlatok, kalkulációk készítése
  • Beérkező termékek és göngyölegek ellenőrzése, átvétele, telephelyen történő elhelyezése
  • Kiadásra kerülő termékek és göngyölegek összekészítése, kiadása
  • A bevételek és kiadások számítógépes rendszerbe rögzítése
  • A telephelyen lévő készletek ellenőrzése, leltárokban részvétel
  • A telephely rendjének és tisztaságának biztosítása, kézi, gépi anyagmozgatás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyök

  • Targonca vezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Betanítás

Munkavégzés helye

Balassagyarmat

Munka kezdés:

Azonnal

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezésüket.