Értékesítő / Árukiadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő / Árukiadó

Elvárások:

  • Ügyfélszolgálaton és értékesítésben megszerzett releváns tapasztalat,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség,
  • Kereskedelmi érzék,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook),
  • Csapatmunkára alkalmas személy,
  • Felelősségteljes hozzáállás,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk

Előnyt jelent:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • Mobilkommunikáció területén szerzett tapasztalat,
  • OCTOPUS 8, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatása,
  • Vásárlói igények felmérése, keresztértékesítés, upsell,
  • Megrendelt termékek összekészítése, kiadása,
  • Garanciális ügyintézés

Amit kínálunk:

  • Betanulási idő és feltételek biztosítása,
  • Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés,
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 és 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz),
  • Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés),
  • Fiatalos csapat,
  • Felelősségteljes, komplex munkakör,
  • Előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület,

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: [email protected]

Budapest