Értékesítő (görög piacra) (Győr)

Értékesítő (görög piacra)

Leírás

Győr-Moson-Sopron megyében található Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A cég által gyártott termékek, szolgáltatások értékesítése, új és meglévő ügyfelek látogatása a görög piacon
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés, utánkövetés
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Műszaki tanácsadás
  • Reklamációkezelés
  • Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, heti jelentések, beszámolók készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki értékesítő, üzletkötő munkakörben szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes görög és angol nyelvtudás
  • Rendszeres utazások vállalása Görögországba
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office, CRM típusú rendszer ismerete

#helpingnorthwhitecollar

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és jutalék
  • Kihívás, szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő vállalatnál

Munkavégzés helye

Görögország / Magyarország

Győr