Értékesítő Mérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Partnerünkről

Területi képviselőt keresünk építőipari területtel foglalkozó multinacionális Partnerünk számára, aki az üzletfejlesztésért, ügyfelek látogatásáért és menedzseléséért lesz felelős egész Magyarország területén (kelet - magyarországi fókusszal, home office munkavégzéssel).

Értékesítő Mérnök

Feladatok

A munkatárs célja a partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, piac feltérképezése, versenytársak követése. Felelős az ügyfelek érdekeinek, igényeinek képviseletéért, többek között építőipari cégekkel való kapcsolattartásért, a saját területének menedzseléséért.

Feltételek

Minimum 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben építőipari területen, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat home office lehetőséget, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén Megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.