Értékesítő munkatárs (Debrecen)

Értékesítő munkatárs

Akit kersünk

  • szívesen foglalkozik emberekkel,
  • hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel
  • szabadon osztaná be a saját idejét
  • önállóan tud és akar dolgozni
  • folyamatosan tesz céljai megvalósításáért,
  • pozitív, optimista, vidám személyiség
  • fontos, hogy támogató, szakmailag felkészült csapatban dolgozzon,
  • kisgyermekek mellett nem tud 8 órás munkát vállalni
  • felsőfokú tanulmányai mellett van szabadidőd

Feladatok

  • Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, menedzselése
  • Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrálása

Előnyök

  • Ingatlanközvetítői, értékesítői gyakorlat
  • Ingatlanközvetítő szakmai vizsga (OKJ)
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági MNB vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Nyelvtudás
  • Meglevő vállalkozói (Egyéni vállalkozó, Bt.; Kft;) státusz

Munkavégzés helye

Magyarország, Debrecen, Hajdúböszörmény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Debrecen