Értékesítő (Orvostechnikai eszközök piacára) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A világ egyik piacvezető amerikai orvostechnikai eszközöket forgalmazó cégének magyarországi disztributor vállalatához, elhivatott és dinamikus Kollégánkat keressük Értékesítő pozícióra

Értékesítő (Orvostechnikai eszközök piacára)

Feladatok

  • Értékesítés egészségügyi szektorbeli ügyfeleknek az üzleti tervnek megfelelően
  • Partnereinkkel való személyes kapcsolattartás, tanácsadás
  • Minőségi, bizalmi, hosszútávú üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Riportok és tenderek készítése
  • Szakmai fórumokon, kiállításokon vállalatunk képviselete, tréningeken való részvétel
  • Piaci információk folyamatos gyűjtése

Elvárások

  • 0-5 év értékesítési tapasztalat. (Előnyt jelent pharma- vagy orvostechnikai eszközökkel forgalmazó cégnél szerzett értékesítési tapasztalat)
  • Felsőfokú végzettség (az egészségügyi nem feltétel)
  • Jó fellépés, kiváló kommunikációs- és érvelési készség, prezentációs képesség
  • Elhivatottság és érdeklődés az egészségügy iránt
  • Magasfokú önállóság, ügyfélközpontúság és kezdeményezőkészség
  • Cél- és sikerorientált, dinamikus, belső motivációval rendelkező személyiség
  • Megbízhatóság, kitartás, pontosság, alaposság, szorgalom, gyakorlatiasság
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Csatlakozás egy világszínvonalú céghez egy prosperáló ágazatban
  • Hosszútávú és kiemelkedő szakmai perspektíva
  • Rendszeres képzések és tréningek évente többször külföldön és belföldön
  • Autó, laptop, telefon
  • Családias, fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

A "jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzod feltöltésével jelentkezhetsz.

Budapest