Értékesítő, raktárvezető (Balassagyarmat)

Balassagyarmati munkavégzéssel keresünk értékesítő, raktárvezető munkatársat.

A hirdetés már lejárt!

Magyarország piacvezető gyertya és mécses webáruháza, a mecsesaruhaz.hu keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő, raktárvezető

Elvárások:

Értékesítésben szerzett tapasztalat,

Önálló munkavégzés,

Precizitás, jó kommunikációs készség,

Ügyfélbarát szemléletmód,

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

Középfokú végzettség

B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Számlázó programok ismerete

Wordpress alapú weboldalak testreszabásának ismerete

Woocommerce webáruház ismerete

Feladatok:

Partneri kapcsolatok ápolása, aktuális ajánlatok kommunikálása

Rendelések befogadása, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Új partnerek felkutatása, a cég bemutatása, újonnan induló viszonteladói rendszerünk beindítása

Webáruházaink karbantartása, termékek feltöltése, aktualizálása

Rendelések összekészítése, kiszállítások szervezése

Raktárvezetéssel kapcsolatos feladok

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Céges mobiltelefon

Céges autó

A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Fiatalos, vidám csapat

Nagyfokú szabadság a munkavégzésben

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Balassagyarmat