Értékesítő, Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítő, Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk műszaki területre

LEGYÉL TE IS OKOS ELADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ

Itt olvashatsz rólunk bővebben: www.okospontok.hu

Feladatok:

Személyes, telefonos és online ügyfélszolgálat ellátása, okos szolgáltatások és műszaki termékek személyes és online kereskedelme, adminisztráció.

Elvárások:

  • Technikai, informatikai affinitás
  • Értékesítési véna
  • Kereskedelem orientált gondolkodás/szemléletmód
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Erős kommunikáció és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Alapbér, Cafeteria, teljesítmény prémium
  • Tudásod és tapasztalataid bővítése
  • Önmegvalósítás, kezdeményezések lehetősége

Munkaidő:

Heti 20 (részmunkaidő) vagy 40 órában (teljes munkaidő)

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerülete.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest