Értékesítő-Webáruházkezelő (Törökbálint)

Keressük új kollégánkat/kolléganőnket

Értékesítő-Webáruházkezelő

pozícióban.

Feladatok

  • Bemutatóterembe érkező ügyfelek kiszolgálása
  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Termékek összekészítése csomagolásban való részvétel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a szállító kollégával
  • Problémás rendelések kezelése
  • Telefonok kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Magy fokú terhelhetőség
  • Kiváló és határozott kommunikációs készség
  • MS Office programok ismerete (excel, world, outlook)

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvtudás (e-mailek írása)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Betanítás biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Bejelentett 8 órás munka

Munkavégzés helye

2045 Törökbálint

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Törökbálint