Értékesítő/termék/key account menedzser (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi cégcsoport termékeinek már 28 éve kizárólagos magyarországi forgalmazója keres gépipari termékek értékesítésére motivált, kreatív, gyakorlattal rendelkező

Értékesítő/termék/key account menedzser

munkatársat.

Feladatok

A csapat tagjaként egy középvállalat értékesítéssel kapcsolatos feladatainak végzése, többek között:

  • Ipari gépek, megoldások értékesítése, elsősorban gyártó cégek részére, az ipar számos területén (élelmiszer, ital, gyógyszer, autó, gép stb)
  • Új lehetőségek felkutatása
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Komplex technológiai/műszaki megoldások, szolgáltatások kidolgozása vevői igényekre
  • Tárgyalások lebonyolítása, vevők folyamatos látogatása

Elvárások

  • Egyedi ipari berendezések, gépek, technológiák értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki vagy közgazdasági területen szerzett végzettség
  • Értékesítési, műszaki érdeklődés
  • Motivált, kreatív, sikeres személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség, vevőközpontúság
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetői tapasztalat
  • SAP Business One CRM, MS Office felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Érdekes, kihívásokat jelentő munka, szerteágazó külföldi kapcsolatokkal
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, mobiltelefon)
  • Irodai, marketing támogatás (hírlevelek, ajánlatok, stb)
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Budakeszi/Országos

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budakeszi