ESD koordinátor (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk ESD koordinátor kollégát veszprémi munkavégzésre.

ESD koordinátor

Feladatok

- Vállalati ESD koordinátori teendők ellátása, ESD auditok tervezése, lefolytatása
- Épülettel és berendezésekkel kapcsolatos ESD feladatok és előírások meghatározása, betartása
- Szükséges mérések elvégzése, dokumentálása és elemzése
- ESD oktatások megtartása
- Padló vezetőképességének bevizsgálása
- Jegyzőkönyvkészítés

Követelmények

- Felsőfokú végzettség /villamosmérnök
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- ESD munkakörnyezetben, autóiparban szerzett 2-3 éves tapasztalat előnyt jelent
- Akkreditált ESD koordinátori végzettség, ESD szabványok ismerete szintén előny

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém