Esztergályos/Gépkezelő/Gépbeállító (Nemesvámos)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Veszprém melletti, nemesvámosi rögzítő rendszereket gyártó partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:

Esztergályos/Gépkezelő/Gépbeállító

Feladatok

  • Gépek beüzemelése és kezelése
  • Minőségi ellenőrzés elvégzése
  • Gépek, eszközök napi karbantartása
  • Dokumentálás

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés, műszakpótlék, túlóra lehetőség
  • Cafeteria, mozgóbér, teljesítmény pótlék
  • Munkába járási támogatás
  • Rendezett, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nemesvámos

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Nemesvámos