Ételszállító sofőr (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető cégcsoportunk BUDAPESTEN több kerületbe ( 7., 9., 11.,) is keres munkatársakat

Ételszállító sofőr

munkakörbe.

Feladatok

  • Kora reggel a hozzád tartozó tálalókonyhákra, tálalási pontokra kiszállítod a tízórait és uzsonnát, valamint összegyűjtöd az ételtároló edényeket,
  • A délelőtti órákban eljuttatod a meleg ebédet az egységekbe,
  • Visszaérkezve a főzőkonyhára gondoskodsz az általad munkavégzéshez használt gépjármű takarításáról, tisztán tartásáról

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvánnyal és gépjárművezetési gyakorlattal rendelkezel,
  • Jó a fizikai erőnléted (az ételszállító edények súlya miatt),
  • Pontos és kiszámítható vagy, munkádat felelősségteljesen végzed.

Amit kínálunk

  • Hivatalos, bejelentett munkabért,
  • Ténylegesen kiadott és teljes egészében kifizetett szabadságot,
  • Kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt és 30 perces ebédidőt,
  • Munkavégzéshez a munkaruhát biztosítjuk,
  • Volán vagy MÁV bérleted 86%-át minden hónapban kifizetjük, vagy ha autóval járnál dolgozni, akkor üzemanyag költségeidhez hozzájárulunk,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs sofőr munkaköbe (próbaideje után) egyszeri 50.000 forint összegű pénzjutalommal köszönjük ezt meg Neked.

Mikor számítunk a munkádra?

Hétfőtől péntekig, 5:30-tól 14:00-ig, a délutánok és a hétvégék szabadok!

Munkavégzés helye

Budapest, VII., IX., XI. kerület

HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED!

Budapest