Étrendkiegészítő gyártó munkatárs (Budapest)

Budapest

Étrendkiegészítők, vitaminok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Étrendkiegészítő gyártó munkatárs

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, pontosság, igényesség

Előnyt jelent:

  • Vegyi-, étrendkiegészítő-, gyógyszerkészítés szakterületen szerzett tapasztalat, kapszulázógép kezelési tapasztalat, vegyipari végzettség

Feladatok:

  • Étrendkiegészítők, vitaminok kézi-, és/vagy gépi kapszulázása, porok kiszerelése, folyadékok töltése,
  • Alapanyagok összekeverése, anyagmozgatás,
  • Szükséges pontos dokumentáció kézi és számítógépes végrehajása, nyilvántartás,
  • Munkaterület rendben tartása.

Megbízóról:, Jelenleg 25 főt foglalkoztató, Budapesti székhelyű és telephelyű, dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás, mely étrendkiegészítőket, vitaminokat fejleszt, gyárt és értékesít.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Jó munkakörülmények, jó csapat,
  • Megfelelő jövedelmen felüli bónusz,
  • Termékkedvezmény,
  • Utazási támogatás.

Munkavégzés helye:

Budapest (Szeptembertől a XVI. kerületben (Új-Mátyásföld), addig VII. és / vagy IV. kerület)

Budapest