ÉTTERMI ADMINISZTRÁTOR (Budapest)

A Société Budapest munkatársat keres dinamikus csapatába

A Société Budapest munkatársat keres Éttermi Adminisztrátor pozícióra

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • étlap, borlap, itallap rögzítése a vendéglátó rendszerbe
  • elemzési feladatok ellátása – költség és bevétel elemzés
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • higiéniai és munkabiztonsági előírások betartatása
  • napi elszámolás – statisztikai kimutatások
  • havi leltár és annak kiértékelése
  • beérkező számlák rögzítése
  • alap munkaügyi feladatok ellátása
  • étlap és itallap kalkuláció elkészítése
  • éttermi POS software-ek alapismerete
  • éttermi- konyhai ellenőrzések lefolytatása és adminisztrálása
  • áruforgalmi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • raktárak adminisztrációs feladatainak ellátása

AMIT KÉRÜNK:

  • éttermi vagy hotel konyhai adminisztratív tapasztalat, minimum 3 éves gyakorlat
  • szakirányú végzettség
  • kiváló MS Excel ismeret
  • pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs/problémamegoldó készség
  • terhelhetőség, jó munkabírás

AMIT ELŐNYBEN RÉSZESÍTÜNK:

  • SAP rendszer ismerete
  • Perfetto rendszer ismerete
  • Étterem Management tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, dinamikus, kreatív csapat
  • prémium munkahelyi környezet

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • magyar

Budapest