Éttermi munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Érdeklődsz az olasz konyha iránt? Megbolondulsz a pizzákért és a tésztákért? Szereted Olaszországot? Jelentkezz hozzánk akár pályakezdőként is! Legyél tagja egy szuper fiatalos és barátságos csapatnak! Budapest egyik legnépszerűbb prémiumkategóriás olasz éttermében keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Éttermi munkatárs

Feladatok

  • Betanított szakács: receptúra alapján különböző olasz tészták vagy pizzák elkészítése
  • Salátakészítő: saláták elkészítése, levesek adagolása és díszítése
  • Kasszás: pénzforgalom lebonyolítása, kasszazárás
  • Szervizes: asztalok leszedése, rendben tartása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Főzés iránti érdeklődés

Előnyök

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Pozíciótól függően nettó 150-200.000 ft kezdőbért (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
  • Választható helyszínek: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből érkezőknek utazási támogatást
  • Rendszeres csapatépítő programokat

Budapest