Event manager (Budapest)

Dinamikusan fejlődő marketingügynökség részére keresünk munkatársat

Event manager

(HF 12-8313)

pozícióba.

Feladatok

  • Felméri a megrendelő igényei szerint megfelelő rendezvényhelyszíneket és javaslatot tesz a választáshoz,
  • Az Account Managerekkel árajánlatot vagy költségkalkulációt egyeztet a megrendelő igényeinek figyelembevételével,
  • Tárgyalásokat folytat a rendezvényen fellépő személyekkel, egyeztet a vendéglátóhelyekkel,
  • Részletes forgatókönyvet készít a rendezvény színvonalas lebonyolítása érdekében,
  • Gondoskodik a helyszín megfelelő berendezéséről és a helyszín eredeti állapotra való visszaállításáról,
  • A rendezvény teljes időtartama alatt a helyszínen rendelkezésre áll.

Elvárások

  • Legalább 2 éves releváns ügynökségi tapasztalat vagy összetett rendezvények szervezésében szerzett vállalati oldali gyakorlat,
  • Angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben, változatos feladatkörrel,
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8313”-as referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest