Export értékesítő (Budaörs)

Zöldség-gyümölcs termékek exportjával foglalkozó, több évtizedes múlttal, stabil ügyfélkörrel rendelkező, budaörsi székhelyű cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Export értékesítő

Elvárások:

Jó kommunikáció magyar és angol nyelven szóban és írásban is, Értékesítésben szerzett gyakorlat (előny, ha már van külkereskedelmi értékesítésben szerzett gyakorlat), Kreativitás, eredményorientált, precíz, megbízható és kitartó, képes önálló, felelősségteljes munkavégzésre, Magabiztos számítógép használói ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

Külkereskedelmi értékesítésben szerzett gyakorlat, Több idegen nyelv ismerete

Feladatok:

Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, megrendelések értékének és gyakoriságának a növelése, vevőkapcsolatok bővítése, Értékesítés a meglévő vevőink részére, vevőkapcsolatok ápolása, rendelések gyakorítása, Új ügyfelek felkutatása, piackutatások végzése, Marketing és kreatív feladatok ellátása, Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció precíz vezetése, Számlázás és számlakiegyenlítések nyomon követése, Vevői reklamációk kezelése

Amit kínálunk:

Izgalmas és változatos munkakör, Magas jövedelem és sikerdíjas bónuszok, Szakmai fejlődési, képzési lehetőség, Előrelépési lehetőség, gyors karrier

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs