Export Key Account Manager (Kecskemét)

Az Univer Product Zrt.,

Magyarország egyik meghatározó élelmiszeripari vállalata

Export Key Account Manager

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok

  • A meglévő külkereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Leendő ügyfelek felkutatása, üzletfejlesztés;
  • A cég képviselete külföldi kiállításokon;
  • Kiemelt ügyfelek éves stratégiai és értékesítési tervének előkészítése;
  • Értékesítési tervek teljesítése;
  • Társosztályokkal való együttműködés;
  • Üzletkötéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

A feladat alkalmanként külföldi utazást igényel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Export értékesítési területen szerzett tapasztalat az FMCG szektorban;
  • Stabil angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs-és tárgyalókészség;
  • Pontos, alapos, önálló munkavégzés;
  • Megbízhatóság;
  • Proaktivitás;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Alkalmazotti státusz;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, jó hangulatú légkör és munkakörnyezet;
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Munkaidő

  • teljes

Fényképes önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Kecskemét