Export manager (Budapest)

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Csányi Pincészet Zrt. csapatához.

Munkavégzés helye: Budapest

A munkakör célja:

Csányi Pincészet Zrt. értékesítési stratégiájának és az éves értékesítési tervnek megfelelő irányelvek teljesítése, valamint a vállalat termékcsaládjainak képviselete, értékesítése és vásárlások ösztönzése meglévő és új vevőknél az értékesítési politikával összhangban.

Feladataid lesznek:

  • a Csányi Pincészet Zrt. termékeinek értékesítése,
  • az éves értékesítési tervek előkészítése,
  • az értékesítési célkitűzések megvalósítása,
  • szerződések előkészítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, új partnerek felkutatása,
  • megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése,
  • kintlévőségek kezelése és költségek ellenőrzése,
  • információs és forgalmi kimutatások stb. készítése a vezetői igényeknek megfelelően.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel, illetve export kereskedelmi tapasztalattal,
  • van B kategóriás jogosítványod és saját gépjárműved,
  • kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség jellemez,
  • rendelkezel német/angol-orosz nyelvismerettel,
  • képes vagy a felelősségvállalásra és döntéshozásra,
  • fontos hogy tudd önálló végezni a munkád, ugyanakkor team munkára is alkalmas legyél, ezen kívül pedig
  • büntetlen előéleted legyen.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívásokat, és értékteremtő feladatokat,
  • nagyfokú önállóságot és autonómiát,
  • stabilitást, biztonságot és megbecsülést,
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Csányi Pincészet Zrt.  nagy múltra tekint vissza, elődjét Teleki Zsigmond alapította Chateau Teleki Borászat néven 1881-ben. Mára korszerű borászati üzemmé váltunk, évente 2,5 millió palack bort készítünk több mint 70 kollégánk szakértelmének segítségével. A Csányi Pincészet Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Budapest