Faipari betanított munkás (Váchartyán)

Csomagolástechnikai Kft. keres faipari betanított munkást tároló fatermékek gyártására váchartyánba.

Váchartyáni telephelyünk asztalos üzemébe keresünk faipari munkatársakat.

Csomagolástechnikai Kft. keres faipari betanított munkást tároló fatermékek
gyártására váchartyáni üzemébe egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:
- Gyalulás
-Vastagolás
-Csomagolás
-Anyagmozgatás

 Elvárások:

- Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
- Faipari üzemi gyakorlat
- Önálló munkavégzés
- Megbízhatóság

 Előny:
"B" kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:
- Fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
- Folyamatos munka, és biztos kereset
- Szakmai fejlődés, továbbképzések biztosítása

Munkavégzés helye:

2164 Váchartyán, Fő út 133.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes
csapathoz tartozni küldje el fényképes önéletrajzát.

Váchartyán