Fejlesztési csoportvezető (Budapest)

Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői csapatába keresünk Fejlesztési Csoportvezetőt.

Fejlesztési csoportvezető

Feladatok

A csapat napi munkájának koordinálása és szakmai támogatása.
A csapat részeként, a határidők, személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása.
A csapat munkájának ellenőrzése.
A fejlesztők és a felsővezetők tájékoztatása a projektek aktuális állásáról.
Új fejlesztési módszerek és technológiák megismerése, a fejlesztők mentorálása.
Szoftver minőség biztosítása.
A termékmenedzserekkel együttműködve az új szolgáltatások megtervezése, funkcionális specifikációja.
A tesztelés és a hibák kijavításának koordinálása.
Kapcsolattartás a társosztályokkal, technológiai partnerekkel.
A fejlesztők szakmai fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a szükséges képzésekre.
Főleg a Jófogás és a Használtautó.hu rendszereinek fejlesztésében használt PHP, C, GoLang, Docker, Postgres, MySQL, Yii2, AngularJS, jQuery technológiák professzionális használata és a fejlesztők mentorálása.
A megfelelő szakmai légkör és nem utolsó sorban a jókedv biztosítása a csapaton belül.
Egy jelenleg 46 fős Product csapat részévé válsz, ahol kezdetben 5-6 fős fejlesztői csoportot fogsz irányítani. Ahogy a szervezet fejlődik és szakmailag fejlődsz Te is, úgy ez a szám 10-12 főre nőhet.

Követelmények

Nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et és/vagy a Go-t.
Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
Légy jóban a következőkkel: Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv.
És a következőkkel is: Javascript, HTML5, CSS, SASS.
Ismerd jól a jQuery-t és/vagy Angular-t.
Legyen jártasságod Unix parancsok és GIT használatában.
Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
Írj és beszélj aktívan angolul.

Nagy előnnyel indulsz, ha az alábbiak jellemzők rád:
Ha van felsőfokú szakirányú végzettséged.
Ha ismered a C nyelvet.
Ha van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
Ha rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
Ha tudod, mi az a dockerizált környezet.
Ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
Ha tudod, mik a következők: Javascript, jQuery, CSS, SASS, HTML5.
Ha tudod, mi az a React/Vue.js és már használtad is.
Ha ismered a Karma teszt framework-öt.

Amit kínálunk

Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
Kiemelt egészségügyi szolgáltatási csomag.
Az irodában van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz.
Nyitottak vagyunk az új technológiák megismerésére és alkalmazására.
Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz.
Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói hűségprogramunkban még több juttatás illet majd meg téged.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest