Fejlesztési csoportvezető-B74FC (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Norvég tulajdonú partnercégünkhöz keresünk Fejlesztői Csoportvezető pozícióba munkatársat.

Pozíció azonosító: B74FC

Fejlesztési csoportvezető-B74FC

Feladatok

  • A csapat napi munkájának koordinálása szakmai támogatása és ellenőrzése.
  • A csapat részeként, a határidők, személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok disztribúciója.
  • Folyamatos együttműködés fejlesztőkkel és felsővezetőkkel a projektek kapcsán.
  • Érdeklődés új fejlesztési módszerek és technológiák iránt, a fejlesztők mentorálása.
  • Szoftverminőség biztosítása.
  • A termékmenedzserekkel együttműködve az új szolgáltatások megtervezése, funkcionális specifikációja.
  • Tesztelési feladatok és a hibák kijavításának koordinálása.
  • A fejlesztők szakmai fejlődésének nyomon követése, javaslattétel a szükséges képzésekre.
  • Magyarország legnagyobb piactereinek fejlesztésében használt PHP, C, GoLang, Docker, Postgres, MySQL, Yii2, AngularJS, jQuery technológiák professzionális használata és a fejlesztők mentorálása.
  • A megfelelő szakmai légkör, és nem utolsó sorban a jókedv biztosítása a csapaton belül.
  • Egy jelenleg 46 fős Product csapat részévé válsz, ahol kezdetben 5-6 fős fejlesztői csoportot fogsz irányítani. Ahogy a szervezet fejlődik és szakmailag fejlődsz Te is, úgy ez a szám 10-12 főre nőhet.

Elvárások

  • 3-5 év szoftverfejlesztői tapasztalat, – nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et és/vagy a Go-t.
  • Tapasztalat objektum-orientált programozásban
  • Szakmai vezetésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Légy jóban a következőkkel: Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv, Javascript, HTML5, CSS, SASS, jQuery, és/vagy Angular.
  • Legyen jártasságod Unix parancsok és GIT használatában.
  • Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
  • Írj és beszélj aktívan angolul.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség.
  • C nyelv ismerete.
  • Tapasztalat automatikus tesztek készítésében.
  • Ha rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
  • Ha tudod, mi az a dockerizált környezet.
  • Ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
  • Ha tudod, mi az a React/Vue.js és már használtad is.

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag részét képezi: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
  • Kiemelt egészségügyi szolgáltatási csomag.
  • Az irodában van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
  • Szabadon választott fejlesztői környezet.
  • Csapatuk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
  • Részvételi lehetőség nemzetközi tréningeken, és konferenciákon .
  • Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal.
  • Ha már elég ideje dolgozol velük, munkavállalói hűségprogramukban még több juttatás illet majd meg téged.

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest