Fejlesztő - Médiatechnológia (Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Fejlesztő - Médiatechnológia

  • Amennyiben beszéled a német és az angol nyelvet illetve van már tapasztalatod az ICT világában és nyitott vagy új ismeretek megszerzésére, kreatív feladatmegoldó készséggel rendelkezel, ne habozz jelentkezz!

  • Vár Rád egy fiatalos, támogató környezet, amelyben lehetőséged nyílik az önálló és kreatív munakvégzésre.

Feladatok:

  • Német fejlesztői csapat támogatása a médiatechnológiai fejlesztések megvalósításában (Komplex ügyfélprojektek kialakítása és megvalósítása)
  • Részvétel a média és telekommunikációs környezet továbbfejlesztésekben.
  • Testreszabott rendszermegoldások kifejlesztése (modulok alapján)
  • Telekommunikáció, multimédia és informatikai kapcsolatok elemzése és tervezése.
  • Informatikai megoldások média környezetben történő megvalósításához
  • A meglévő digitalizációs megoldások továbbfejlesztésére specializált koncepciók kifejlesztése, koordinálása és végrehajtása.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Több éves szoftverfejlesztés tapasztalat, különböző módszerek és keretrendszerek használatával
  • Több éves tapasztalat az ügyféloldali HTML 5 webes alkalmazások fejlesztésében XML-alapú interfészek ismerete HL7 interfészek ismerete
  • Az Android (I2C) ismerete KNX és a BAC interfész területén szerzett tapasztalatok
  • A média és az IPTV architektúrák, folyamatok és interfészek alapos ismerete Jól ismeri a web fejlesztési nyelveket, skripteket: JavaScript, CSS, Ajax, jQuery, Servlet, JSP, PHP
  • Szükséges nyelvtudás: német / angol
  • Jó kommunikációs készség Jó stressztűrő képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztaltok  Eclipse, az Andriod Studio, a pgAdmin, a Tomcat és a Subversion fejlesztői eszközökkel
  • Többéves tapasztalat a relációs adatbázisok kezelésében
  • Jól ismeri az Android programozásról SIP kliens fejlesztés tekintetében
  • Android alapú kioszk rendszerek megvalósítása
  • Android 24x7 használata felügyelet nélküli terminálokon (távoli karbantartás, automatikus frissítések)
  • Tapasztalatok esetleg  a cross-browser fejlesztésben
  • Az IP hálózatok tervezésének, konfigurálásának és üzembe helyezésének tapasztalata
  • Kiterjedt Unix ismeretek

Szeged