Fejlesztő mérnök (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, mezőkövesdi gyártással fogalakozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fejlesztő mérnök

Feladatok

  • Hőcserélők tervezése és kapcsolódó projektek menedzselése
  • Termékfejlesztési projektek megvalósítása APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása
  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Projekttevékenységek koordinálása a vevőkkel szorosan együttműködve
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA
  • V5-ös szoftverrel adatbázisok kezelése, prezentációk, beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki, gyártástechnológiai végzettség
  • Minimum 3 éves releváns autóipari szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek (ideális esetben Catia V5) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek (SAP ismerete előny)
  • Magas szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás

Munkavégzés helye

  • Mezőkövesd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a "Jelentkezem most" gombra kattintva és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Miskolc