Fejlesztő mérnök (Vác)

Partnerünk egyedi elektronikai tesztberendezések fejlesztésével foglalkozik főként autóipar részére, mind mechanikai mind pedig elektronikai oldalról. Ezekhez a fejlesztéshez keresünk villamosmérnököt.

Fejlesztő mérnök

Feladatok

  • Termék specifikációjából illetve tesztleírásából kiindulva megtervezi a méréshez szükséges készülék elektronikáját
  • Műszereket választ, és elkészíti a hozzá tartozó tesztprogramot többségében LabVIEW és TestStand környezetben
  • A készülék elkészítése után beüzemelés a helyszínen

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • C vagy egyéb programozási nyelv ismerete
  • Hardver fejlesztői tapasztalat
  • Előny a LabView és TestStand ismerete, gyakorlata

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos munka
  • Nyugodt, családias munkakörnyezet
  • Kiváló csapat
  • Eredménytől függő negyedéves jutalom a próbaidő után
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye

Vác

Vác