Fejlesztő pedagógus (Nyúl)

A hirdetés már lejárt!

Fiatalok bennlakásos intézményének működtetésével, fejlesztésével és szociális foglakoztatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Fejlesztő pedagógus

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Személyiségét illetően: , Önálló, határozott személyiség, jó együttműködési készségű, empatikus, türelmes, motivált, jó adminisztrációs és kommunikációs készség, kézügyesség

Előnyt jelent:

Zenei műveltség, B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

Egyéni fejlesztés, Csoportfoglalkozás, Fejlesztési tervek készítése, Zeneterápia, Kézműves foglalkozás, A tipikus iskolai elvárásoktól eltérő feladatok, , Munkaidő:, Hétfőtől - péntekig (napi 8 órában), , Megbízónk:, Megbízónk a Márton Lakóotthon, ahol autista és értelmileg sérült fiatalokat gondoznak.

Amit kínálunk:

Közalkalmazotti bértábla szerinti jövedelem, Cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:

Nyúl

Nyúl