Fejlesztőmérnök (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Érdekel az autóipar és szeretnél részt venni modern autóipari termékek, biztonsági berendezések, életmentő eszközök fejlesztésében?

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei multinacionális partnerünk bővülőcsapatába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök

Feladatok

  • Applikációs fejlesztések – műszaki, technológiai tartalmáért leszel felelős
  • Meglévő termékek fejlesztése a partnerek igényeinek megfelelően
  • Implementálási, bevezetési folyamatban való részvétel
  • Belső meetingeken való részvétel
  • Kötelező dokumentációk elkészítése
  • Fejlesztési célok, tartalmak meghatározása, eredmények értékelése

Elvárások

  • Jól tudsz együttműködni társosztályokkal
  • Szívesen veszel részt projektekben
  • Egyetemi végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök)
  • Minimum középfokú az angol nyelvtudásod
  • Minimum 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • Lendületes, aktív, kezdeményező személyiséggel rendelkezel
  • Jól tudsz priorizálni

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Cafetéria már a próbaidő alatt is
  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Tapasztalt kollégák támogatása

Munkavégzés helye

Miskolc

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintva és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Miskolc