Fejlesztőmérnök - tesztmérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Több 100 főt foglalkoztató nemzetközi, elektronikai termékeket gyártó vállalat részére keresünk kollégát,

belső szervezeti változások miatt,

az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök - tesztmérnök

Feladatok

  • Tűágyas mérő adapterek elektromos tervezése, építése, üzembe helyezése, szervízelése;
  • Teszt-szekvenciák készítése, beállítása;
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése;
  • A felügyelete alá tartozó berendezéseken, mérő adaptereken hibakeresés és hibaelhárítás;
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal és saját megrendelőinkkel.

Elvárások

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Junior és pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk, mert előfordulhat, hogy több kollégát vesz fel Partnerünk!
  • Természetesen a tesztmérnöki tapasztalat nagy előny

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlesztések gyáron belül, fejlesztői csapat és fejlődési lehetőség!
  • Rugalmas munkaidő!
  • Motiváló bérezés, cafeteria
  • Modern, impozáns iroda és gyár

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol vagy német nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém