Ez a hirdetés lejárt ezt az állást elmentem
Sikeresen elküldtük jelentkezését!
Nézze meg a hasonló állásokat.
Sikeresen elküldtük jelentkezését az állásra,
és e-mailben kiküldtünk Önnek Jobline jelszavát, mellyel legközelebb be tud lépni.
Megnézem a hasonló állásokat.

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzletága
vasúti felsővezeték hálózat karbantartására és üzemzavar elhárítására létrehozandó szervezetébe munkatársakat keres

FELSŐVEZETÉK SZERELŐ
(Budapesti Területi Központ)

pozícióba.

Főbb feladatok:
  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat
  • A munkálatok során előkészíti a felsővezetéki szerelvényeket, elvégzi azok szükség szerinti műhelyi gyártását, javítását, felújítását
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket
Elvárásaink:
  • Középfokú állami iskolai végzettség és villamos vagy vasipari szakképzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
  • Vasúti felsővezeték, vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Vasúti felsővezeték szerelői alapvizsga és legalább féléves gyakorlat
  • Felsővezeték szerelő tanfolyam
Munkavégzés helye:
  • Budapesti Területi Központ meghatározott telephelyén (Érd).
  • 2013. február 01.

Jelentkezni lehet a GW-1966@partner.jobline.hu e-mail címen, szakmai önéletrajz megküldésével és a kiválasztott telephely megjelölésével.