fémes fogtechnikus keresünk (Debrecen)

Debreceni magas színvonalú laborunkba fémes fogtechnikus munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe.

A hirdetés már lejárt!

Társaságunk 2003 óta áll a betegek szolgálatában. Ez idő alatt folyamatosan arra törekedtünk, hogy a belénk vetett bizalmat maximálisan megszolgáljuk. Fogászati rendelőink barátságos, klimatizált, kellemes környezetben vonultatják fel a fogászatban elérhető legkorszerűbb, Európai Uniós szabványoknak megfelelő innovatív eszközöket, gépeket – kezelőegység, panoráma röntgen, cad-cam rendszer, stb.-, technológiákat.

Debreceni magas színvonalú laborunkba fémes fogtechnikus munkatársat keresünk teljes munkaidőbe. Kezdők jelentkezését is várjuk.

Mit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem

-Folyamatos szakmai fejlődés

-Modern, dinamikus munkakörnyezet

-Hosszútávú biztonság

Jelentkezésnél előny:

-Fejlődésre való nyitottság

-Szakmai tapasztalat.

Debrecen