Fémipari betanított munka (Szentendre)

A hirdetés már lejárt!

A német tulajdonú HAWLE cég 1989 óta van jelen Magyarországon a vízipar egyik meghatározó és elismert anyagbeszállítójaként. Társaságunk vízellátáshoz alkalmazott közműszerelvényeket gyárt, fejleszt és értékesít, melynek kapcsán neve világszerte egyet jelent a minőséggel, vevőközpontúsággal és innovációval.

Gyártó csapatunk erősítésére szentendrei telephelyünkre, azonnali munkakezdés lehetőségével, egyműszakos munkarendbe

fémipari betanított munkást

keresünk.

Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • fémmegmunkálás, gépkezelés (fúró, forgácsoló, maró)
  • szerelés
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • fémipari tapasztalat
  • * emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk:

  • egyműszakos munkarend
  • versenyképes bér és juttatások
  • egyéb juttatások: cafeteria, utazási költség hozzájárulás
  • kiváló munkahelyi légkör és körülmények
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett állás
  • betanítási idő

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény feltüntetésével kérjük, küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Szentendre