Fémipari betanított munka (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Fémipari betanított munka

Leírás

Ventillátor motorokat gyártó partnerünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat 1000 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok

  • ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése
  • motortekercselés; öntvénytisztítás; rácsgyártás; ponthegesztés

A kiválasztott feladatokra betanítjuk. Ön duplán jól jár: Új szakmát sajátít el és a betanulás alatt is lesz jövedelme!

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • bér: nettó 140-230.000 Ft / hó
  • +30-100%-os műszakpótlékok
  • próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

Elvárások

  • több műszak vállalása
  • önálló, pontos munkavégzés
  • legalább 8 általános végzettség

Előnyök

  • gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

  • 6 hónap után béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye

  • Marcali
Marcali