Fémipari munkatárs (Székesfehérvár)

Ha szeretnél hosszútávon egy stabil környezetben, kiemelkedő juttatások mellett munkahelyet találni, akkor várjuk a jelentkezésed az alábbi munkakörre:

Fémipari munkatárs

Amire számíthatsz ha elnyered az állást:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Keress átlag havi br. 311.000-370.000-ot (alapbér+cafeteria+műszakpótlék)
  • Kiemelt műszakpótlékok Br. 35.000 Ft cafeteria
  • Negyedéves bónusz kifizetések
  • Ingyenes céges buszok számos vidéki településről

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Felvétel különböző munkakörökbe: Szerelő, Gépkezelő
  • Fémipari termékek összeszerelése, minőségellenőrzése
  • Termelőgépek kezelése
  • Gyártásbeli probléma esetén azonnali jelzés a vezetőknek

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel,
  • Betöltötted a 18. életévet
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzésben
  • Nem okoz gondot a nehéz fizikai munka vállalása
  • Tudod vállalni a 3 műszakos vagy folyamatos 12 órás munkarendet

Munkavégzéshez előnyt jelent:

  • Fémipari területen szereztél már szakmai tapasztalatot
  • Középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi)

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérlek önéletrajzod a pozíció megnevezéssel küldd a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!